Fantastyka

W Otchłani Mrocznego Świata:

I sezon:
Co zrobisz, gdy cały świat zostanie ogarnięty zarazą, gdy ludzie o magicznych mocach odwrócą się od reszty cywilizacji i zaczną knuć wielki spisek, a bestie za murami spróbują się przedrzeć, by skosztować ludzkiej krwi? Zobacz poświęcenie, odwagę i niezwykłe decyzje jednej dziewczyny, która by ratować brata wstąpiła za niego do straży... więc... jakbyś poradził sobie w Objęciach Mrocznego Świata. 
II sezon:
Nigdy nie mówiłam, że uda Wam się, wyjść z tego cało. Nawet jeżeli przeżyjecie, nie wrócicie tacy sami... Co się stanie, gdy młodzi, jak i bardziej doświadczeni, wyjdą na powierzchnię? Gdy zacznie się prawdziwa walka o przetrwanie? Starsi strażnicy, chcący tylko przeżyć, dzikie stworzenia, łaknące krwi, Wyklęci, szykujący plan zniszczenia świata. Mrok ogarnął planetę, nie ma wyjścia, nie ma odwrotu. A ty... co byś zrobił w Otchłani Mrocznego Świata.


Uśmiech jest najlepszym sposobem na uniknięcie kłopotu, nawet jeśli jest fałszywy:

Urodziłam się 24 grudnia 1997r. w Artville, a raczej w samochodzie. Moi rodzice zginęli w wypadku, a ja przeżyłam i nikt nie wie dlaczego. Byłam martwa, to jest pewne, ale jak to się stało, że nadal żyję? Nie wiem. Pewne jest jeszcze to, że już od małego dzieją się ze mną dziwne rzeczy.  
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz