Zgłoszenia

Zgłoszenie które zostanie pozytywnie rozpatrzone- zostaje usunięte. Tutaj również można zgłaszać nowe posty- będzie to dodawane do katalogu co tydzień.

49 komentarzy:

 1. Adres.
  - Kamikaze
  - Psychologiczne (nie pogardziłabym też Dramatem)
  - Raven Lynch, upita i naćpana, na imprezie, w pokoju koleżanki, zażywa całe opakowanie tabletek nasennych, popijając obficie alkoholem.
  Jej ciało znajdują dobierające się do siebie lesbijki. Lynch zostaje przewieziona do szpitala i odratowana.
  Zaczynają się wakacje, a jej matka decyduje się posłać ją na specjalne leczenie w poradni, żeby poznała ludzi takich jak ona - niedoszłych samobójców.
  Dziewczyna poznaje tam Arabellę - narkomankę, a dzięki niej Gideona. Ona i Gideon szybko nawiązują przyjaźń i jest między nimi pewna chemia, ale tak samo, jak dobrze się rozumieją, tak samo są dla siebie destrukcyjni.
  Raven jeszcze nie wie co szykuje dla niej przyszłość.

  UWAGA!
  -> Blog jest +16 gdyż występują przekleństwa, sceny... niekoniecznie seksu, a o podtekście seksualnym, obmacywanie, narkotyki, papierosy, samobójstwa, alkohol, podpalenia, morderstwa itp itd.
  -> Dotychczas napisałam tylko prolog, ale piszę już I rozdział, więc byłabym wdzięczna, gdyby autorzy spisu, zostawili ten komentarz, a kiedy opublikuję rozdział pierwszy powiadomię was pod tym komentarzem i rozważycie dodanie mojego bloga.

  Link znajdziecie na stronie oznaczonej ikonką greckiej litery psi (trójzębem).

  Pozdrawiam, SM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po pierwsze i najważniejsze. Ktoś chyba nie przeczytał regulaminu, co już źle świadczy na wstępie. W zgłoszeniu brakuje hasła.

   Usuń
 2. Adres: http://into-dust-n.blogspot.com/
  Tytuł: Into dust, n
  Kategoria: Romans
  Opis:

  Benjamin. Pisarz. Papierowy chłopiec.
  Nina. Dziewczyna z rozmytą przeszłością. Wzór cnót wszelakich.
  I on. Kelner. Rzadko kiedy idealny Adrien.
  Brudne zagrania. Nieczyste myśli. Udawane emocje.
  Może od szczęśliwego zakończenia lepszy jeszcze jego brak?
  Przekonasz się?
  Londyn jeszcze nigdy nie był tak deszczowy, jak wtedy.

  Hasło: okoń

  PS: link do spisu umieściłam na blogu "into dust, n", na podstronie "katalogi".

  OdpowiedzUsuń
 3. samiwariaci.blogspot.com
  Tytuł:Sami Wariaci
  Kategoria :głupiostory
  Opis:Głupawe , zabawne opowiadania o wariatach z Kurtu ( wymyślone miasto) którzy przeżywają duuuużo prześmiesznych przygód . Uśmiejesz się jak nigdy!
  Hasło : bataty
  Ps: są już dwa posty tylko trzeba kliknąć zakładkę Konstantyna i Krzysztofa+ . Pisane jest z wspólnego konta z koleżanką . Autor : Sami Wariaci

  OdpowiedzUsuń
 4. http://wyobraznia-geminigirl.blogspot.com/
  Wyobraźnia...
  Zbiór opowiadań
  Blog głównie poświęcony publikowaniu osobistych opowiadań. Od czasu do czasu mogą pojawić się również jakieś dodatki w postaci osobistych refleksji oraz recenzji filmów, książek itp. Jednakże blog w szczególności koncentruje się na wyobrażeniach, marach, zwidach i urojeniach autorki.
  OKOŃ

  OdpowiedzUsuń
 5. Hasło: okoń

  - Adres: http://harrys-slave-tlumaczenie.blogspot.com/
  - Tytuł: Harry's Slave
  - Kategoria: Fanfiction
  - Opis: Rok 2043. Świat został opanowany przez rządzę władzy i walkę o posiadanie podległych. Szesnastoletnia Scarlett zostaje nabyta przez jednego z najważniejszych ludzi w tym interesie, aby stać się niewolnicą i służyć w willi jego potomka, Harry'ego Stylesa.

  OdpowiedzUsuń
 6. OKOŃ

  - Adres bloga: i-feel-you-in-my-tears.blogspot.com
  - Tytuł bloga: Czuję cię w każdej, mojej łzie...
  - Kategoria: romans, dramat
  - Opis: "kocham Cię" niby dwa zwykłe słowa, a dla wielu są tak trudne do wypowiedzenia. 17-letnia Tailor ma problem z wyznaniem uczuć przyjacielowi. Mimo wielu pytań "ale co, kochasz mnie?"od Patricka, który coś podejrzewał ona zawsze mówiła NIE. Co będzie musiała poświęcić, żeby w końcu stać się dziewczyną Patricka i czy w końcu jej marzenie się spełni? Nikt nie wie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Hasło: Okoń
  Adres bloga: http://kakashi-i-anko-rodzice-naruto.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Kakashi i Anko - rodzice Naruto
  Kategoria: Fanfiction
  Opis: Co by było, gdyby Naruto był wychowywany przez Kakashiego i Anko? Jak wpłynęłoby to na jego życie? O tym i innych rzeczach dowiecie się w zupełnie nowej historii pisanej od nowa!

  OdpowiedzUsuń
 8. Hasło: okoń
  Adres: darknessoulff.blogspot.com
  Tytuł: Darkness Soul
  Kategoria: Fanfiction
  Opis: Parvati Cane jest siostrą Andrewa. Jednego z szefów gangu. Przeprowadza się do Los Angeles z całą rodziną. Zostaje porwana przez gang najniebezpieczniejszego i znanego w całym Los Angeles Jasona Salvatore'a. On nie chce mieć z nią nic wspólnego, ale on i jego gang muszą z nią współpracować, aby odzyskać "swoją własność". Wciągnęli Parvati w swoje niebezpieczne życie. Zaczęła brać udział w nielegalnych wyścigach motocyklowych. Zrobili z niej maszynę do zabijania. Jason i Parvati zbliżyli się do siebie. Jego dusza była mroczna i pomimo wielu protestów Jasona ona zawsze przy nim była. Pomagała mu. Była przy nim. Parvati jest tak zaślepiona ich życiem, że nie zauważa niebezpieczeństwa które czyha za rogiem. Nie zamierzają dopuścić do jej śmierci, ale co jeśli jednak nie zawsze mogą być przy niej i ją chronić? Co jeśli nie będą przy niej wtedy gdy ona będzie ich najbardziej potrzebować?

  OdpowiedzUsuń
 9. Hasło: okoń
  Adres: hesavedher.blogspot.com
  Tytuł: He saved her
  Opis: Piętnastoletnia Hope Gonazles jest chora na serce. Może ją uratować jedynie przeszczep. Szansa, że znajdzie dawce jest jedna na milion. Małżeństwo jej rodziców rozpadło się. Musi spotykać się z ojcem który ją krzywdzi. Pewnego dnia w szkole wpada na Justina. Chłopak był dla niej wyjątkowo miły. Widział, że dziewczyna należy do tych cichych, skromnych i nie chcących wyróżniać się z tłumu. To właśnie mu się podobało. Zaprzyjaźnili się i pewnego popołudnia przyszedł do niej do domu, gdzie zastał ją i ojca który ją bił. Czy Justin jej pomoże? Czy Hope uda się uciec? Czy odważy się powiedzieć o tym swojej matce? Czy Justin poczuje do niej coś więcej niż przyjaźń? Czy umrze?

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. Hasło : okoń
  Tytuł bloga : ,, † Be Fucking Awesome † "
  Adres bloga: threemeterunderearth.blogspot.com
  Kategoria : Kryminał/Obyczajowy
  Autorka : Marika :3

  Opis :
  Dwa inne światy.
  Dwa inne charaktery.
  Dwie inne dziewczyny.

  Łączą je tylko więzy krwi i wygląd.
  Będzie to opowiadanie lekko kryminalne.
  Zapraszam do czytania :)
  UWAGA!!
  W opowiadaniu mogą pojawić się przekleństwa, rzeczy takie jak : alkohol, papierosy lub narkotyki, morderstwa!!

  Od autorki :
  Jestem początkującą bloggerką więc proszę o wyrozumiałość :)
  †Marika†

  OdpowiedzUsuń
 13. Hasło: Okoń
  Tytuł Bloga: Osobno słabi, razem niepokonani.
  Adres bloga: wakerlings-life.blogspot.com
  Kategoria: Kryminał
  Opis: Przewrotne losy dziewczyny, często wpadającej w kłopoty i żyjącej na krawędzi prawa i przestępstwa, oraz miłości i zranienia. Wciągniętej od dziecka w nielegalne zgrupowania w których od lat siedzi jej ojciec. Nieszczęśliwie zakochanej w nieodpowiednim mężczyźnie a także mafiozie, mimo to uwikłana w dziwne emocje ze swoim najlepszym przyjacielem, a przyszywanym bratem. Jej życie od zawsze było inne, wypełnione skrajnymi uczuciami, nie zna ciepła pełnej rodziny ani prawdziwego domu. Pewnego dnia okazuję się że jej życie staje się tylko rzeczą do przetargu. Uczucia które łączą ją z przyjacielem, przeistaczają się w coś poważniejszego. Nagle w jej życiu pojawia się przełom, chłopak nakazuje jej zmianę w zamian za bezpieczeństwo. Czy zrezygnuje z aktualnego życia? Czy zgodzi się na warunki? Czy porzuci nieszczęśliwą miłość w dojrzałym mężczyźnie na rzecz miłości w przyjacielu? A może postanowi w tajemnicy połączyć oba życia oraz obie miłości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS. Mimo że ostatnio został opublikowany epilog, będę kontynuować tą opowieść. Po prostu podzieliłam ją na kilka części. :)

   Usuń
 14. Okoń.
  Tytuł : Jedno spojrzenie i byłeś mój.
  Adres : dwie-dusze.blogspot.com
  Kategoria : Romans
  Opis : Uciekła na inny kontynent, z nadzieją, że tam uda jej się zacząć na nowo. Nadzieja przyszła, kiedy pojawił się on. Jednak to nie jest film hollywoodzki. Tutaj nie ma szczęśliwego zakończenia. Przeszłość upomni się o swoje, teraźniejszość schowa się za rogiem i nie będzie chciała podzielić się swoją tajemnicą, a przyszłość spojrzy prosto w oczy z niebezpiecznie bliskiej odległości. Ile czasu jej zajmie zrozumienie całej tej sytuacji? Kiedy się obudzi i zobaczy kim on tak na prawdę jest?
  Link : Menu -> Linki

  OdpowiedzUsuń
 15. -Hasło: Okoń
  - Adres. http://feelings-are-lost.blogspot.com/
  - Tytuł. You should feel this
  - Kategoria. FanFiction
  - Opis. To takie żałosne. Siedzę na łóżku, pisząc to, co i raz rozglądając się na boki. Mam dziwne wrażenie, że coś się niedługo wydarzy, coś co będzie miało wpływ na resztę.[...]
  Myślałam, że jasno się wyraziłam ignorując ją, nie dając dojść do słowa, wychodząc z pomieszczenia gdy pojawiała się w nim.[...]
  Jak czuję się, nie mając przy sobie osoby, która powinna być tą jedną z najważniejszych w moim życiu?[...]
  Ale ważne są także relacje między domownikami, cóż ja nie narzekam, ponieważ niczego mi nie brakuje. A może jednak? [...]
  Może w końcu poznam kogoś kto będzie tak pokręcony jak ja. Moja ciocia zawsze tak mówi, co uznaję za nieprawdę, bo uważam się za zupełnie normalną nastolatkę.[...]

  Prosiłabym o umieszczeniu zwiastuna opowiadania: https://www.youtube.com/watch?v=6v79CsLltW4

  Button w zakładce "Wspierający"

  Z góry dziękuje :)

  OdpowiedzUsuń
 16. -Hasło : okoń
  - Adres: http://roznokolorowo.blogspot.com
  - Tytuł: Mój własny różnokolorowy świat
  - Kategoria.: Hobby
  - Opis.: Trzeba z zaangażowaniem, z sercem zająć się czymkolwiek, żeby nagle "z pustki" zaczęły wyłaniać się okazje, ludzie, myśli, które nigdy by się nie pojawiły, żeby nagle otworzył się dodatkowy wymiar, z którego wysączą się niespodziewane, ale w gruncie rzeczy pożądane przez nas wydarzenia.
  - link umieszczony w zakładce 'wejście'

  OdpowiedzUsuń
 17. Okoń
  Adres: http://angel-calum-fanfiction.blogspot.com/
  Tytuł: ANGEL
  Kategoria: Fanfiction
  Opis:
  Rebecca, zwykła nastolatka.
  Calum, niezwykły chłopak.
  Ona - miła, skryta i nieśmiała, z tajemniczą przeszłością. Niebieskooka brunetka.
  On - nie do końca człowiek, a także nie całkiem istota boska. Kim więc jest? Jaką ma moc? I czemu w niektórych sytuacjach coś wybucha, pojawia się znikąd lub całkowicie znika? Kim jest ten czarnowłosy chłopak?
  Spotykają się w ciemnej uliczce. Ich znajomość się rozwinie. Jednak dobrze, czy źle?
  Miłość? Tu nie ma miejsca na miłość. Istoty pozaziemskie nie mają do niej prawa.
  I kim w tym wszystkim jest Xavier i co takiego zrobił Rebecce w przeszłości?
  a miłość....
  Miłość zwycięży wszystko

  Link dodany do "katalogi" ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. Okoń
  Adres: http://short-stories-koneko.blogspot.com/p/sex.html
  Tytuł: SEX
  Kategoria: Fanfiction (zawiera +18)
  Opis: Dwoje ludzi połączonych czymś więcej. Ona, z pozoru grzeczna, ale skrywa pewien sekret. On, zdecydowanie nie jest grzeczny.

  Miejsce linku: po prawej stronie w "pasku", na dole pod "szablonem" w "linki" ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Okoń
  Adres: http://short-stories-koneko.blogspot.com/p/mental.html
  Tytuł: Mental
  Opis:
  Co się stanie, jeśli dowiesz się o czymś, o czym nie powinieneś?
  Co zrobisz, gdy od ciebie będzie zależało czyjeś życie?
  Zaryzykujesz czy zaprzepaścisz tę szansę?
  Uratujesz komuś życie, wiedząc, że jesteś w stanie?
  I wiedząc, że prawdopodobnie stracisz swoje?
  Własne życie za czyjeś?
  Jesteś w stanie to zrobić?

  Link tak jak powyżej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, zapomniałam o kategorii: fanfiction

   Usuń
 20. Na wstępie: OKOŃ
  Tytuł: K-POP OVERDOSE
  Autorzy: Dara, Gemini Arisu
  Kategoria: FanFiction
  Opis: Nudzisz się?
  Lubisz oderwać się od codzienności i przenieść w inny świat?
  Chcesz się dowiedzieć co siedzi w naszych głowach?
  Wiesz kim są EXO, SHINee, B.A.P lub BTS?
  Lubujesz się w opowiadaniach yaoi?
  Jesteś pewien, że widziałeś już każdy możliwy k-popowy paring?
  A może po prostu kochasz k-pop?

  Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedziałeś "TAK", zapraszamy w skromne progi naszej nieskończonej wyobraźni... (blog zawiera treści o charakterystyce + 18)
  Button znajduje się: zakładka "WSPÓŁPRACA"

  OdpowiedzUsuń
 21. hasło: okoń
  link: http://spotkanie-wsrod-krwi.blogspot.com/
  tytuł: Spotkanie Wśród Krwi
  autor: Mixi Hideki
  kategoria: Inne
  opis: Wojna trwa od ponad 4 lat. Istnieją dwie organizacje rekrutujące i szkolące żołnierzy. Lyka jest jednym z szarych szeregowców. Wszystko zmienia się, gdy Generał przydziela jej nowego partnera i wysyła na misję. Pierwsza miłość, pierwsze zabójstwo, pierwsze spojrzenie śmierci w oczy...

  OdpowiedzUsuń
 22. Hasło: OKOŃ

  - Adres: http://jeffthekillerxlilith.blogspot.com/

  - Tytuł: Jeff the Killer x Lilith

  -Autor: Kasamiyo Akasawa

  - Kategoria: fanfiction

  - Opis: Od dnia, gdy tajemniczy seryjny morderca zamordował jej rodziców, nic w życiu Lilith nie jest takie jak przedtem. Uczucie jakim zapałała do Jeffa można nazwać miłością, ale czy on zdołał pokochać ją prawdziwie? Czy może zawładnęła nim kolejna obsesja, tym razem niezwiązana z zabijaniem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Link dodałam do "Katalogi i blogi które lubię"
   (W razie gdyby blog wrócił do życia i ktoś odczytał moje zgłoszenie)

   Usuń
 23. Hasło: Okoń
  Kategoria: Zbiory opowiadań
  Adres bloga: http://myszy-i-ludzie.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Człowiek i mysz
  Opis bloga: Zbiory zapomnianych opowieści autora. Myśli i miniatury opowiadań na różne tematy. Dzięki różnym typom publikacji, czytelnik znajdzie swój ulubiony typ literatury.
  Autor: Gall Anonim
  Odnośnik znajduje się w zakładce "Ważne strony"

  W tekstach występują niekiedy sceny +18, wulgaryzmy itp...

  OdpowiedzUsuń
 24. okoń
  Adres: zaklecie-wolnosci.blogspot.com
  Tytuł: Księżyc jest czymś więcej niż przypomnieniem.
  Kategoria: Fanfiction
  opis:
  16/06/1996

  Draco,
  Czasami mam wrażenie, że spadamy w czarną dziurę. Mam wrażenie, że On coś podejrzewa. Jutro jest zebranie, musimy się tam pojawić i grać swoje role. Ostatnio po Nokturnie, można usłyszeć dziwne plotki. Podobno, Czarny Pan, planuję coś wielkiego i zbiera chętne osoby. Nie umiem w to uwierzyć, ale pojawia się tam coraz więcej Śmierciożerców. Proszę, miej się na baczności. W Malfoy Manor, nigdy nie jesteś bezpieczny. C.

  Link do was w zakładce linki.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 25. 1. okoń
  2. http://opiniownia.blogspot.com/
  3. OPINIOWNIA
  4. Refleksje
  5. Luźny blog z twórczością felietonistyczną i publicystyczną na najróżniejsze tematy autorstwa skromnego licealisty (jeszcze). Znajdziesz tu wolne przemyślenia na tematy aktualne i te mniej aktualne, zapisane z nutką ironii. Nie będzie owijania w bawełnę... na maksa subiektywnie i szczerze.
  6. link znajduje się w "Linki"

  OdpowiedzUsuń
 26. - miss-everdeen.blogspot.com
  - Katniss Everdeen. Girl on Fire.
  - FanFiction
  - Katniss Everdeen, dziewczyna, która igra z ogniem, wraca do normalnego życia po rebelii i męczącej grze Kosogłosa. Czy Peeta i Katniss znajdą w swoich postrzępionych sercach miejsce na miłość? Czy zdarzy się coś, co im w tym przeszkodzi? "Albowiem noc jest ciemna i pełna strachów"
  Hasło: OKOŃ
  PS Dodałam link do spisu w zakładce "Zapraszam". Czy to w czymś przeszkadza?

  OdpowiedzUsuń
 27. Adres: struggling-with-love-jbff.blogspot.com
  Tytuł: Struggling with love.
  Kategoria: FanFiction
  Opis:
  Fabuła.
  W Chicago roi się od ludzi innych. Tzw. Odmieńców. Kapitol w obawie, przed ich rozprzestrzenieniem się, ustanawia nową uchwałę, w której zażąda oddania każdego chłopca i dziewczynkę w wieku 6 lat do odrębnej, odosobnionej płciowo frakcji. Tam, są szkoleni na doskonałych wojowników. Co jednak się stanie, jeśli wśród także nich znajdą się Odmieńcy? Co jeśli wśród nich, znajdą się ludzie inni? Co jeśli Kapitolowi nie uda się skontrolować ich umysłu?
  Czy naprawdę szykuje się wojna? Jeśli tak, to kto odniesie wygraną?

  Czy w świecie bestialskich walk, żmudnych treningów i krwawych ceremonii jest miejsce na miłość
  Hasło: Okoń
  UWAGA. Występują sceny erotyczne oraz przekleństwa.
  Link dodałam w zakładce "współpraca" :3
  Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 28. youngloovers.blogspot.com
  young lovers
  viv v.
  fanfiction
  ONA jest cichą, zakompleksioną dziewczyną, która nie potrafi odnaleźć się w szkolnym, ociekającym plotkami świecie. Natomiast ON to pewny siebie, arogancki chłopak, który bierze od życia, co tylko zechce i nie waha się przed krzywdzeniem innych osób.
  link w : autorka i linki

  OKOŃ

  OdpowiedzUsuń
 29. Adres: http://sprzedana-fanfiction.blogspot.com/
  Tytuł: Sprzedana
  Kategoria: Fanfiction (zawiera +18)
  Opis: Sprzedana to opowiadanie o losach słodkiej Daisy i tajemniczego Caluma. Dziewczyna zostaje porwana z ulicy, w środku dnia i wśród tłumu ludzi, następnie wywieziona i sprzedana na Aukcji.
  Świat przedstawiony to ziemia rok po III Wojnie Światowej. Rządzi Elita, a Calum Hood właśnie do niej należy. Jest jednym z ważniejszych ludzi w Australii, chociaż w rzeczywistości nie robi praktycznie nic.
  Po Aukcji, Daisy zostaje niewolnicą Caluma. Co będzie musiała robić? Czego Cal będzie od niej wymagał? I jak będzie żyła, zamknięta w dużym dworku na obrzeżach Sydney, jedynie z Calumem, małą Chloe, która jest dla Daisy wielką zagadką, i służbą?

  Zwiastun (jeżeli można): https://www.youtube.com/watch?v=qv3V_OX_ehA

  Link do spisu znajduje się w "katalogi".

  OdpowiedzUsuń
 30. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 31. Tytuł: Przebudzenie
  Opis:Chłopka z niepewną przeszłością i jeszcze mniej pewną przyszłością. Dziewczyna, która boi się żyć. Oboje zagubieni, oboje zniszczeni. Między nimi umiejętność kontroli snów, ból, niespełnione nadzieje i rodzące się uczucie. Co z tego wyniknie?
  Autor: Raven
  Link: http://przebudzenieraven.blogspot.com/
  Kategoria: Fantastyka
  Okoń
  link do Waszej strony w "moja lista blogów"
  Jeśli blog nie zostanie przyjęty, to czy mogłabym wiedzieć czemu?

  OdpowiedzUsuń
 32. 1. http://are-you-alice-girl.blogspot.com/
  2. Are you Alice?
  3. Thriller
  4. Brat Lexi próbował popełnić samobójstwo. Rzucił się z dachu i zapadł w śpiączkę. Lexi jest zdruzgotana i nie może zrozumieć, dlaczego to zrobił. W dodatku dzień po tym dostaje list od swojego brata. Chłopak miał jakąś tajemnicę. Tajemnicę związaną z jego nową szkołą i czymś, co uczniowie nazywają Króliczą Norą. Lexi postanawia, że znajdzie odpowiedzi na dręczące ją pytania i się zemści. Niestety jedynym sposobem na poznanie prawdy jest przeniesienie się do szkoły brata, jednak zaraz po przekroczeniu progu, zmienia się wszystko.
  Lexi świadomie czy nieświadomie wkracza do niezwykle niebezpiecznej gry, której stawką jest dosłownie wszystko: prawda, sprawiedliwość, miłość oraz życie dziewczyny i jej brata. Królicza Nora wzywa śmiałków na zgubienie, a Lexi musi się dowiedzieć, kto stoi za imieniem Fałszywej Alicji, nim cały znany jej świat legnie w gruzach.
  Kiedy wszystko traci sens, nie masz pojęcia, kto jest twoim przyjacielem, a kto zamierza skrócić cię o głowę…
  5. Okoń
  6. Link w zakładce Współpraca

  OdpowiedzUsuń
 33. Adres: http://staywithme-sweetie.blogspot.com/
  Tytuł: Mystery
  Kategoria: Fan Fiction
  Opis:
  Rosalie Evans była wychowywana przez babcię. Nie miała nikogo oprócz niej, przez co dzisiaj boi się ludzi. Jednak stara się zwalczać fobię dla swojej pasji. Fotografia to jedyna rzecz, która daje jej szczęście i nadzieję na normalne życie.
  Zayn Malik nie ma innego wyjścia. Nie wytrzymuje już tej presji. Sława go wykańcza. Aby do reszty nie zniszczyć swojego życia, musi zrezygnować z kariery. Musi zacząć wszystko od nowa.
  Co się stanie, kiedy ich losy się połączą?
  Czy fani wybaczą Malikowi odejście z One Direction?
  Czy Rosalie nauczy się normalnie żyć wśród ludzi?
  Hasło: Okoń

  OdpowiedzUsuń
 34. Adres: http://kronika-dark-hills.blogspot.com/
  Tytuł: Kronika Dark Hills - Tajemnica
  Katalog: Fantastyka (którą można również uwzględnić jako horror)
  Opis: Ciągłe przeprowadzki dla Alison są życiową normą. Wraz z tatą zatrzymuje się w małej miejscowości, otoczonej ze wszystkich stron mrocznym lasem. Już od samego początku miasteczko wydaje się dla dziewczyny dziwne. W lesie znajduje stary dom, w którym jest światkiem dziwnego morderstwa. Jednak to nie jest jedyna tajemnica miasteczka. Dark Hills skrywa ich o wiele więcej. Czy Alison zdoła odkryć, co jest powodem zaginięć dziewczyn? A co jeśli to nie miasteczko skrywa prawdziwą tajemnicę? „One były tylko przykrywką, prawdziwą tajemnicą jesteś ty”
  Hasło: Okoń

  OdpowiedzUsuń
 35. Adres: http://audrey-harris.blogspot.com
  Tytuł: Life written by coincidence...
  Kategoria: Fanfiction
  Opis: Rzeczywistość nie zawsze oznacza coś złego. Czasem rzeczywistość, która z początku wydaje się nudna, trudna i kompletnie beznadziejna, może nas zaskoczyć. Czasem rzeczywistość sprawia, że zakochujemy się w kimś. I nie mamy na to wpływu. Czasem to po prostu się dzieje i nie potrzeba wielkich gestów. Czasem przepadamy po jednym spojrzeniu, uśmiechu. Tak samo było w przypadku Audrey. Dziewczyny, która szukała sensu życia, miejsca dla siebie, która przepadła przez zupełny przypadek.
  Czasem rzeczywistość może dać nam dokładnie to, czego pragniemy. I wtedy okazuje się, że wcale nie jest taka zła jak na to wygląda...

  Obecnie blog nie zawiera treści +18, aczkolwiek takowe się na nim znajdą.
  Hasło: Okoń.
  Link do Spisu Blogowego znajduje się w dziale Promo. Obecnie chwilowy problem z menu, żeby zobaczyć pełną listę linków, trzeba pomniejszyć widok strony do 90%

  OdpowiedzUsuń
 36. Tytuł bloga: I was in pain
  Adres bloga: http://marzenie-staje-sie-rzeczywistoscia.blogspot.com/
  Kategorie bloga: Fanfiction
  Opis: Życie Emmy nie jest kolorowe. Mając trzynaście lat straciła rodziców ,trafiła do domu dziecka. Z domu dziecka trafiła do rodziny zastępczej w której miała jak w piekle. Narkotyki, alkohol, bicie i gwałt. I gdy już myśli że nic dobrego w życiu jej się nie przytrafi zabierają ją do innej rodziny. I tam poznaje JEGO.
  Czy tam będzie mieć szczęśliwe życie?
  Czy spotka prawdziwą miłość na którą tyle czekała?
  Czy znajdzie prawdziwych przyjaciół?
  I czy uda jej się uciec przed przeszłością?
  Link znajduje się w zakładce ,,Blogi"
  Hasło: Okoń

  OdpowiedzUsuń
 37. Tytuł bloga: Over Again
  Adres bloga: http://over-again-niallhoran.blogspot.com/
  Kategorie bloga: Fanfiction
  Opis: Ciąg dalszy opowiadania ,,I was in pain''. Gdy cała sprawa wyszła na jaw, Emma myśli, że wszystko będzie dobrze, ale jak naiwna mogła być żeby tak myśleć? Wszystko się psuję gdy dowiaduje się, że Niall się wyprowadza na drugi koniec świata. Tak bardzo chciałaby zapomnieć. Nie pamiętać tych cudownych chwil które spędziła z Niallem, tak bardzo nie chciałaby pamiętać tej całej sprawy z prześladowaniem. Aż prosiła Boga by móc zapomnieć dzięki czemu przestała by cierpieć i się bać. Mimo wszystko nadal boi się sama siedzieć w domu, boi się wieczorem wyjść na dwór. Jej życie nigdy nie będzie już normalne. Chyba ... chyba, że by o wszystkim zapomniała. Ale nie wiedziała, że jej prośba niesie za sobą różne konsekwencje i gdyby tylko je znała wcześniej na pewno by o to nie poprosiła. Niestety los nie za bardzo przepada za niską blondynką i nawet nie próbuje nie komplikować jej życia.
  Jednak strata pamięci nie jest jej jedynym problemem. Niektórzy uważają, że za każde błędy przyjdzie nam kiedyś zapłacić i nie ważne jak dawno się zdarzyły i, że nie do końca my je popełniliśmy. Ludzie są mściwi i o tym chyba najlepiej przekona się Emma. Trzeba jej przypomnieć jeszcze, że nie każda bajka ma szczęśliwe zakończenie.
  ,,It's my turn to torture you''
  Link znajduje się w zakładce ,,Blogi"
  Hasło: Okoń

  OdpowiedzUsuń
 38. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 39. -http://wytwornia-demonicznych-siostr.blogspot.com/
  - Wytwórnia Demonicznych Sióstr
  - Grupowe
  - Marzysz o tym, aby ktoś napisać twoje życzenie? Tak? No to witamy! Złóż u nas zamówienie na boskiego one-shota i czytaj!
  -Okoń

  OdpowiedzUsuń
 40. - www.siostry-hexwood.blogspot.com
  - Siostry
  - Fanfiction (blog jest zakończony)
  - AU, Severus Snape, ratowanie świata i pewna bardzo autorytarna hrabina O.
  – Okoń


  - www.branwen-owens.blogspot.com
  - Niedorzeczne Rozważania o Wężach i Miotłach
  - Fanfiction (blog jest trwający)
  - AU około trzeciego tomu "Harry'ego Pottera". Zwariowana historia o nieustraszonych kobietach quidditcha, inspirowanych Amelią Earhart. Lukrecja Birkie śledzi dziennikarską aferę, Hogwart wywraca do góry nogami nowa nauczycielka latania – niesławna i legendarna Branwen Owens zwana Jednorękim Bandytą, a pewien mistrz eliksirów jest na progu załamania nerwowego.
  - Okoń

  OdpowiedzUsuń
 41. - Adres: http://mieszanka-swiata.blogspot.com/
  - Tytuł: Mieszanka świata
  - Kategoria: Psychologiczne
  - Opis: Za długo było dobrze i spokojnie - coś musiało pójść nie tak. Odejście jej ojca spowodowało, że się załamała. Tego samego dnia jakiś nieznajomy napisał do niej na czacie. Od tego czasu, to mu powierzała swoje tajemnice, o których nie wiedzieli nawet jej przyjaciele. O niczym bardziej nie marzy, niż o spotkaniu się z nim, ale niestety - mieszkają na dwóch odległych krańcach kraju. Rok później, gdy rany na jej sercu się zabliźniły, poznała kolejnego chłopaka, który, mimo iż jest tajemniczy, to i tak przyciąga ją jak magnes. Jak sprawy ułożą się dalej, pokaże nam tylko czas…
  - Hasło: okoń
  button do Spisu Blogowego umieściłam w zakładce "linki"

  OdpowiedzUsuń
 42. Zgłoszenie powinno zawierać:
  - Adres.http://wygraczanoreksja.blogspot.com/
  - Tytuł.Wygrać z anoreksją
  - Kategoria. Pamiętnik
  button w zakładce Moje blogi
  Okoń

  OdpowiedzUsuń
 43. - Adres: http://escursione.blog.pl/
  - Tytuł: Escursione
  - Zbiory opowiadań
  - Archipelag Escursione składa się z siedmiu wysp – elitarnego Mortlune, gorącego Igneus Cataracta, ubogiej Naraki, dziewiczego Arknass, lodowatej Vinterii, nowoczesnego Los Candrahas oraz mrocznego Pandemonium. Każda wyspa ma swoją historię, każda jest równie intrygująca! Ponadto - projekt Escursione zajmuje się działalnością na rzecz akceptacji i tolerancji.
  http://escursione.blog.pl/polecane

  OdpowiedzUsuń
 44. Adres: http://swiatmoichopowiadan.blogspot.com/
  Tytuł: Świat moich opowiadań
  Kategoria: Zbiory opowiadań
  Opis: Tylko kilka kliknięć dzieli cię od przeniesienia się w niezwykły świat opowiadań o przeróżnej tematyce. Otwórz drzwi, za którymi czekają na ciebie wspaniali bohaterzy, którzy zawsze są gotowi nieść pomoc. Naiwni, zwykli ludzie, którzy nierzadko nie są świadomi grożącego im niebezpieczeństwa czy roli, jaką mają do odegrania w historii świata. Złoczyńcy, chcący za wszelką cenę spełnić swe niecne zachcianki. Mam nadzieję, że ulegniesz pokusie i zdecydujesz się odwiedzić mojego bloga. To nic nie kosztuje. Wystarczy, że poświęcisz jedną chwilę. A może znajdziesz tam coś dla siebie? Mój blog to zbiór różnych opowiadań, więc na pewno będziesz miał z czego wybierać, choć na razie strona jeszcze się rozwija. Zapraszam do czytania i komentowania!
  Hasło: okoń
  Niektóre treści są 18+, link jest w zakładce "Polecane blogi"

  OdpowiedzUsuń